KURUMSAL

Firmamiz

KURUMSAL

2016 Yılında TIRPAR adı altında açılan şirketimiz 2000 metre karelik yerinde hizmet vermektedir. Kalite ve güvenden ödün vermeyen firmamız  pazarlama konusunda ciddi yaklaşımı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Geçmişten gelen satış ve tecrübesi ile birlikte kısa zamanda TIRPAR, Pazar hedeflerini aşmış ve sektörün en dinamik firmaları arasında yerini almıştır.

 

 

TIRPAR tecrübesi, bilgi birikimi ve kalitesini  iç pazar ve uluslar arası pazarda 19 ülkeye ihracat yaparak değerlendirmektedir. Bu ülkelere  TRPAR markası adı  altında ihracat gerçekleştirmektedir.  Uzman kadrosu ve deneyimli personeli ile çalışmalarına verdiği önemle, müşterilerinin orjinal kalitede ürün edinme  hakkını her zaman korumakta ve gözetmektedir. 

 

Bilgi birikimini her geçen gün yenileyen firmamız, konusunda uzman kişileri bünyesine katarak her alanda çalışmalarına hız vermiş ve bu çalışmalarını da  yeni ülkelere ihracat yaparak  süslemiştir.

 

Dorse ve treyler ekipmanları konusunda uzmanlaşan TIRPAR ,  Türkiye Ticari Araçlar piyasasında haklı bir başarıya imza atmıştır.

KURUMSAL